
Комплект гальмівних колодок задн BMW 3 (E46), Z3 (E36), Z4 (E85), Z4 (E86) MG MG 6, MG X-POWER, MG ZT, MG ZT-
865 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1423
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн BMW 3 (E46), Z3 (E36), Z4 (E85), Z4 (E86) MG MG 6, MG X-POWER, MG ZT, MG ZT- T ROVER 75, 75 I SAAB 9-5 1.6-5.0 10.95-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1423 |
| Ширина внутрішньої накладки | 121.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 43.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 43.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.7 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Rover, BMW, Saab, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Z4, MG 6, Corvette, 3, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴


