
Комплект гальмівних колодок задн SUZUKI BALENO, SWIFT IV, SWIFT V, SX4 S-CROSS, VITARA 1.0-1.6D 10.10- LP2687
839 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2687
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн SUZUKI BALENO, SWIFT IV, SWIFT V, SX4 S-CROSS, VITARA 1.0-1.6D 10.10-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2687 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 98.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 98.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 39.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 39.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross, Baleno, Swift |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴


