
Комплект гальмівних колодок передн , MERCEDES ESPRINTER (B910), SPRINTER 3,5-T (B906), SPRINTER 3,5-T (B907),
1 659 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1981
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , MERCEDES ESPRINTER (B910), SPRINTER 3,5-T (B906), SPRINTER 3,5-T (B907), SPRINTER 3,5-T (B907, B910), SPRINTER 3-T (B906) 1.8-Electric 04.06-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1981 |
| Ширина внутрішньої накладки | 169.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 169.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 73.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.1 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 659 ₴


