
Комплект гальмівних колодок задн , ALFA ROMEO MITO FIAT BRAVO II, MULTIPLA, STILO LANCIA DELTA III 1.2-2.4
757 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1719
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , ALFA ROMEO MITO FIAT BRAVO II, MULTIPLA, STILO LANCIA DELTA III 1.2-2.4 04.99-10.18
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1719 |
| Ширина внутрішньої накладки | 95.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 94.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 42.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 42.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.3 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | MiTo, Bravo, Stilo, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757 ₴


