
Комплект гальмівних колодок передній DAIHATSU COPEN, CUORE VII, MOVE, SIRION, YRV MITSUBISHI I, MIRAGE / SPACE
740 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1442
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній DAIHATSU COPEN, CUORE VII, MOVE, SIRION, YRV MITSUBISHI I, MIRAGE / SPACE STAR VI SUBARU JUSTY IV SUZUKI ALTO VI, CARRY, CELERIO 0.7-Electric 03.00-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1442 |
| Ширина внутрішньої накладки | 108.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 108.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 45.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 45.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Subaru, Suzuki, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Sirion, Copen, Celerio, Carry, YRV, Justy, ALTO, Cuore, Ignis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴


