
Важіль підвіски прав нижн/поздовжній передн (без /направляючого шарніра) CITROEN BERLINGO, BERLINGO
3 222 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1157
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски прав нижн/поздовжній передн (без /направляючого шарніра) CITROEN BERLINGO, BERLINGO MULTISPACE, BERLINGO/MINIVAN, C4, C4 GRAND PICASSO I, C4 I, C4 PICASSO I 1.2-Electric 08.00-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Код запчастини | TC1157 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Сталь |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, Partner, 307, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 222 ₴


