
Шарова опора лів/прав (нижн передн) (діаметр конуса 15mm) HYUNDAI LANTRA I, PONY, PONY / EXCEL, S 1.3-1.8
646 ₴
- В наявності
- Код: DELTC582
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шарова опора лів/прав (нижн передн) (діаметр конуса 15mm) HYUNDAI LANTRA I, PONY, PONY / EXCEL, S 1.3-1.8 10.89-05.96
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC582 |
| Довжина | 146 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 83 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Pony, Lantra, S Coupe, Pony / Excel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646 ₴


