
Комплект гальмівних колодок передній CITROEN BERLINGO, BERLINGO/MINIVAN, C3 I, C4, C4 I, XSARA, XSARA PICASSO
1 134 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1653
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній CITROEN BERLINGO, BERLINGO/MINIVAN, C3 I, C4, C4 I, XSARA, XSARA PICASSO FIAT DOBLO, DOBLO/MINIVAN PEUGEOT 1007, 206, 207, 307, PARTNER 1.3D-2.0D 02.98-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1653 |
| Ширина внутрішньої накладки | 137.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 136.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.3 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 1007, 307, 206, 207, Xsara, C3, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴



