
Комплект гальмівних колодок задн , DS DS 3 AUDI A1, A1 ALLSTREET, A1 CITY CARVER, A2, A3, A4 B5, A4 B6, A4 B7,
1 167 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2254
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , DS DS 3 AUDI A1, A1 ALLSTREET, A1 CITY CARVER, A2, A3, A4 B5, A4 B6, A4 B7, A6 C5, A8 D2, ALLROAD C5, TT CITROEN BERLINGO, BERLINGO/MINIVAN 1.0-Electric 08.83-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2254 |
| Ширина внутрішньої накладки | 87.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 87 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, DS3, 307, Octavia, C2, C3, C4, Yeti, Partner, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, A1, A3, A4, 207, 208, A6, A8, TT, Wind, Golf, Clio, Roomster, Megane, Altea, 1007, Scenic, Scirocco, Berlingo, Xsara Picasso, New Beetle, Ibiza, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 167 ₴



