
Опора кульова (передня/знизу/R) Audi A1 10-/Seat Ibiza 02-15/Toledo 12-/Skoda Fabia 14-/VW Polo 01- TC2322
914 ₴
- В наявності
- Код: DELTC2322
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова (передня/знизу/R) Audi A1 10-/Seat Ibiza 02-15/Toledo 12-/Skoda Fabia 14-/VW Polo 01-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TC2322 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Висота | 79 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Load Up, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Mii, Fabia, UP!, Roomster, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 914 ₴

