
Комплект гальмівних колодок задн CHRYSLER 200, SEBRING CITROEN C4 AIRCROSS, C-CROSSER, C-CROSSER ENTERPRISE
792 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1691
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн CHRYSLER 200, SEBRING CITROEN C4 AIRCROSS, C-CROSSER, C-CROSSER ENTERPRISE DODGE AVENGER, CALIBER JEEP COMPASS, PATRIOT LANCIA FLAVIA 1.6-3.8 04.00-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1691 |
| Ширина внутрішньої накладки | 91.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 111.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 44.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 44.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.1 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Lancia, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, ASX, Lancer, Caliber, Avenger, Flavia, C-Crosser, Outlander, Pajero, Sebring, 4007, 4008, Patriot, Grandis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴


