
Колодки гальмівні (передні) Skoda Fabia/VW Polo 94-14 (Continental) LP1601 (DELPHI)
942 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1601
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Skoda Fabia/VW Polo 94-14 (Continental)
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1601 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 142.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.3 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Polo, Lupo, Fabia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942 ₴


