
Важіль підвіски передній лів/прав нижн передн FIAT REGATA, RITMO SEAT IBIZA I, MALAGA ZASTAVA 101, YUGO
1 135 ₴
- В наявності
- Код: DELTC176
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски передній лів/прав нижн передн FIAT REGATA, RITMO SEAT IBIZA I, MALAGA ZASTAVA 101, YUGO 0.9-1.9D 06.73-12.93
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Код запчастини | TC176 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Сталь |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 336 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Regata, Ritmo, Yugo, 128, Ibiza, 101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 135 ₴










