
Гальмівні колодки, дискові LP3542 (DELPHI)
2 087 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3542
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки, дискові
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3542 |
| Ширина внутрішньої накладки | 146.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 146.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 67.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, AMG GT, C-Class, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 087 ₴

