
Комплект гальмівних колодок задн , CHERY TIGGO TOYOTA RAV 4 II 1.6-2.4 05.00-12.14 LP1942 (DELPHI)
1 184 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1942
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1942 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 78.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 78.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 54 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 54 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Chery |
| Сумісність з моделлю | Tiggo FL, Tiggo, RAV4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 184 ₴


