
Стійка стабілізатора передн лів/прав 236mm FORD COUGAR, FIESTA IV, MONDEO I, MONDEO II VW TRANSPORTER T4
395 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: DELTC529
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора передн лів/прав 236mm FORD COUGAR, FIESTA IV, MONDEO I, MONDEO II VW TRANSPORTER T4 1.25-2.5D 02.93-04.03
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC529 |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 98 мм |
| Довжина | 237 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴


