
Важіль підвіски передній TC427 (DELPHI)
1 951 ₴
- В наявності
- Код: DELTC427
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски передній
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC427 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Лита сталь |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tipo, Bravo, Brava, Tempra, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 951 ₴


