
Комплект гальмівних колодок передн , SUBARU FORESTER, IMPREZA, XV 1.6/2.0/2.0H 10.16- LP3411 (DELPHI)
2 591 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3411
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , SUBARU FORESTER, IMPREZA, XV 1.6/2.0/2.0H 10.16-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3411 |
| Ширина внутрішньої накладки | 145.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 145.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.9 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, XV, Impreza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 591 ₴


