
Важіль підвіски (передній/знизу) Mazda 6 02-07 TC1411 (DELPHI)
2 071 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1411
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски (передній/знизу) Mazda 6 02-07
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1411 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Місце встановлення | Лівий |
| Матеріал | Сталь |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-6, 626, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 071 ₴


