
Стійка стабілізатора передн лів/прав 134mm CITROEN JUMPER FIAT DUCATO PEUGEOT BOXER 1.9D-2.8D 02.94- TC1059
668 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1059
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора передн лів/прав 134mm CITROEN JUMPER FIAT DUCATO PEUGEOT BOXER 1.9D-2.8D 02.94-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1059 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 668 ₴

