
Важіль підвіски,задня вісь TC1890 (DELPHI)
2 644 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1890
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски,задня вісь
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1890 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Місце встановлення | Нижній |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 644 ₴


