
Важіль підвіски передній лів верх задн 16 мм AUDI A4 B5, A4 B6, A4 B7, A6 C5, A8 D2, ALLROAD C5 SEAT EXEO,
1 365 ₴
- В наявності
- Код: DELTC801
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски передній лів верх задн 16 мм AUDI A4 B5, A4 B6, A4 B7, A6 C5, A8 D2, ALLROAD C5 SEAT EXEO, EXEO ST SKODA SUPERB I VW PASSAT B5, PASSAT B5.5 1.6-6.0 03.94-05.13
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Код запчастини | TC801 |
| Місце встановлення | Верхній |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴



