
Колодки гальмівні (задні) Honda CR-V III/IV 06- LP2047 (DELPHI)
1 112 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2047
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Honda CR-V III/IV 06-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2047 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 109.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 109 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 42.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 42.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 112 ₴



