
Комплект гальмівних колодок задн MERCEDES SPRINTER 3,5-T (B906), SPRINTER 3-T (B906), SPRINTER 4,6-T (B906),
1 150 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1983
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн MERCEDES SPRINTER 3,5-T (B906), SPRINTER 3-T (B906), SPRINTER 4,6-T (B906), SPRINTER 5-T (B906) VW CRAFTER 30-35, CRAFTER 30-50 1.8-3.5 04.06-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1983 |
| Ширина внутрішньої накладки | 136.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 136.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴







