
Комплект гальмівних колодок передн , MERCEDES G (W463), GL (X164), M (W164), R (W251, V251) 3.0-6.0 02.05-
1 941 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2125
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , MERCEDES G (W463), GL (X164), M (W164), R (W251, V251) 3.0-6.0 02.05-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2125 |
| Ширина внутрішньої накладки | 193.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 194.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 21 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 21 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class, R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 941 ₴


