
Комплект гальмівних колодок передній SUBARU BRZ, FORESTER, IMPREZA, LEGACY IV, LEGACY V, OUTBACK, XV TOYOTA GT
951 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1718
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній SUBARU BRZ, FORESTER, IMPREZA, LEGACY IV, LEGACY V, OUTBACK, XV TOYOTA GT 86 1.5-3.0 10.00-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1718 |
| Ширина внутрішньої накладки | 137.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 137.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 56.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.8 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, Legacy, Outback, GT 86, XV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 951 ₴


