
Комплект гальмівних колодок задн KIA CARENS I, CARENS II, CERATO I, CLARUS, SEPHIA II, SHUMA, SHUMA I, SHUMA
561 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1528
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн KIA CARENS I, CARENS II, CERATO I, CLARUS, SEPHIA II, SHUMA, SHUMA I, SHUMA II 1.5-2.0D 07.96-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1528 |
| Ширина внутрішньої накладки | 99.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 98.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 40.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 40.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 12.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 12.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Clarus, Cerato, Shuma, Carens |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴

