
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A1, A1 ALLSTREET, A1 CITY CARVER, A3 SEAT ALTEA, ALTEA XL, CORDOBA,
1 088 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1436
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A1, A1 ALLSTREET, A1 CITY CARVER, A3 SEAT ALTEA, ALTEA XL, CORDOBA, IBIZA III, IBIZA IV, IBIZA IV SC, IBIZA IV ST, IBIZA IV/HATCHBACK 1.0-2.5 05.91-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1436 |
| Ширина внутрішньої накладки | 146.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 146 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 54.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 54.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.2 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Load Up, Caddy, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 088 ₴



