
Важіль підвіски,задня вісь лів/прав (верх/зовнішній, задн) FORD C-MAX II, FOCUS III, GRAND C-MAX 1.0-Electric
1 090 ₴
- В наявності
- Код: DELTC6903
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски,задня вісь лів/прав (верх/зовнішній, задн) FORD C-MAX II, FOCUS III, GRAND C-MAX 1.0-Electric 04.10-02.20
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Код запчастини | TC6903 |
| Місце встановлення | Верхній |
| Матеріал | Сталь |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Довжина | 336 мм |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, C-Max, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴



