
Стійка стабілізатора передн лів/прав 284mm TOYOTA AVENSIS, COROLLA, COROLLA VERSO, MATRIX, PRIUS 1.3-2.4
622 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1455
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора передн лів/прав 284mm TOYOTA AVENSIS, COROLLA, COROLLA VERSO, MATRIX, PRIUS 1.3-2.4 05.00-05.14
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC1455 |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 284 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prius, Avensis, Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622 ₴

