
Важіль підвіски,задня вісь прав (задн) AUDI A1, A3, Q2, TT CUPRA FORMENTOR, LEON, LEON SPORTSTOURER SEAT
1 571 ₴
- В наявності
- Код: DELTC3844
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски,задня вісь прав (задн) AUDI A1, A3, Q2, TT CUPRA FORMENTOR, LEON, LEON SPORTSTOURER SEAT ATECA, LEON, LEON SC, LEON SPORTSTOURER, LEON ST SKODA KAROQ, KODIAQ 1.0-Electric 04.12-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Код запчастини | TC3844 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Довжина | 449 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Formentor, A1, Touran, A3, Octavia, Passat, Leon, TT, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 571 ₴



