
Важіль підвіски передній прав нижн передн 17,2 мм DACIA DUSTER, DUSTER/SUV RENAULT DUSTER 1.2-1.6LPG 04.10-
2 408 ₴
- В наявності
- Код: DELTC2445
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски передній прав нижн передн 17,2 мм DACIA DUSTER, DUSTER/SUV RENAULT DUSTER 1.2-1.6LPG 04.10-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Код запчастини | TC2445 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 88 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 408 ₴


