
Комплект гальмівних колодок передній OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA G, ASTRA G CLASSIC 1.2-2.0D
957 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1673
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA G, ASTRA G CLASSIC 1.2-2.0D 08.94-12.09
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1673 |
| Ширина внутрішньої накладки | 178 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 160 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.7 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957 ₴


