
Гальмівні колодки, дискові LP1950 (DELPHI)
1 655 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1950
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки, дискові
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1950 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 655 ₴

