
Комплект гальмівних колодок передн (з комплектуючими з шумопоглинаючою пластиною), FIAT DOBLO/MINIVAN OPEL
1 165 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1989
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн (з комплектуючими з шумопоглинаючою пластиною), FIAT DOBLO/MINIVAN OPEL ADAM, CORSA C, CORSA D, CORSA D/HATCHBACK 1.0-1.4LPG 09.00-02.19
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1989 |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.8 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Corsa, Adam |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165 ₴





