
Комплект гальмівних колодок задн , KIA VENGA OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA F/KOMBI, ASTRA G, ASTRA G
1 110 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2188
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , KIA VENGA OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA F/KOMBI, ASTRA G, ASTRA G CLASSIC, ASTRA G/KOMBI, ASTRA H, ASTRA H CLASSIC, ASTRA H GTC 1.2-2.2D 08.94-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2188 |
| Ширина внутрішньої накладки | 95.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 95.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 42.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 42.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.2 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Kia |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Zafira, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴


