
Комплект гальмівних колодок задн FORD FIESTA V, FIESTA VI, FOCUS I, PUMA FORD USA FOCUS, FOCUS ZX3, FOCUS ZX5
665 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1316
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн FORD FIESTA V, FIESTA VI, FOCUS I, PUMA FORD USA FOCUS, FOCUS ZX3, FOCUS ZX5 1.25-2.0 08.98-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1316 |
| Ширина внутрішньої накладки | 87.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 87.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 42.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 42.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 13.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 13.6 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665 ₴


