
Стійка стабілізатора задн лів/прав 85mm/58mm JAGUAR X-TYPE I 2.0D-3.0 06.01-12.09 TC1520 (DELPHI)
906 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1520
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора задн лів/прав 85mm/58mm JAGUAR X-TYPE I 2.0D-3.0 06.01-12.09
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1520 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type |
Інформація для замовлення
- Ціна: 906 ₴

