
Комплект гальмівних колодок передн , LEXUS GX, LX MITSUBISHI PAJERO IV TOYOTA 4 RUNNER IV, 4 RUNNER V, FJ
1 297 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1782
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , LEXUS GX, LX MITSUBISHI PAJERO IV TOYOTA 4 RUNNER IV, 4 RUNNER V, FJ CRUISER, FORTUNER, HILUX, HILUX VII, HILUX VIII, LAND CRUISER 2.4D-5.7 02.99-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1782 |
| Ширина внутрішньої накладки | 134.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 134.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 77.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 77.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.8 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, Land Cruiser, Prado, Tacoma, Pajero, FJ Cruiser, Hilux, 4Runner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 297 ₴


