
Комплект гальмівних колодок передній NISSAN MURANO III, PATHFINDER IV 2.5H/3.5 09.12- LP3278 (DELPHI)
3 704 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3278
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній NISSAN MURANO III, PATHFINDER IV 2.5H/3.5 09.12-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP3278 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 165.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 165.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX60, JX SUV, Pathfinder, Murano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 704 ₴


