
Комплект гальмівних колодок передній CHRYSLER TOWN & COUNTRY, VOYAGER V DODGE GRAND, JOURNEY, NITRO FIAT
1 647 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2143
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній CHRYSLER TOWN & COUNTRY, VOYAGER V DODGE GRAND, JOURNEY, NITRO FIAT FREEMONT JEEP CHEROKEE, COMPASS, WRANGLER III 2.0D-4.0 08.06-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2143 |
| Ширина внутрішньої накладки | 146 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 146 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dodge, Fiat, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Nitro, Cherokee, Compass, Routan, Journey, Freemont, Grand Voyager, Wrangler |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 647 ₴


