
Важіль підвіски передній прав нижн задн 16 мм BMW 1 (F20), 1 (F21), 2 (F22, F87), 2 (F23), 3 (F30, F80), 3
2 830 ₴
- В наявності
- Код: DELTC3610
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски передній прав нижн задн 16 мм BMW 1 (F20), 1 (F21), 2 (F22, F87), 2 (F23), 3 (F30, F80), 3 (F31), 3 GRAN TURISMO (F34), 4 (F32, F82), 4 (F33, F83), 4 GRAN COUPE (F36) 1.5-3.0H 07.11-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Код запчастини | TC3610 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 358 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 105 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 830 ₴

