
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A4 B5, A4 B7 VW PASSAT B3/B4, PASSAT B5 1.6-2.8 03.90-06.08 LP1410
971 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1410
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A4 B5, A4 B7 VW PASSAT B3/B4, PASSAT B5 1.6-2.8 03.90-06.08
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1410 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 118.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 119 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Passat, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 971 ₴


