
Комплект гальмівних колодок задн LEXUS ES TOYOTA CAMRY, HIGHLANDER / KLUGER 2.0/2.4/3.0 09.00- LP2703 (DELPHI)
792 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2703
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн LEXUS ES TOYOTA CAMRY, HIGHLANDER / KLUGER 2.0/2.4/3.0 09.00-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2703 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 93.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 93 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 37.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 37.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.9 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, ES, Highlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴

