
Опора кульова (передня) Hyundai Accent I/II 94-05/Elantra 00-06/ Kia Cerato 04-/ Rio 11- TC2664 (DELPHI)
479 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: DELTC2664
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова (передня) Hyundai Accent I/II 94-05/Elantra 00-06/Kia Cerato 04-/ Rio 11-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TC2664 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Solaris, Accent i25, Cerato Koup, Accent, Rio, Elantra, Cerato, i20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴


