
Комплект гальмівних колодок передн , NISSAN CUBE, MICRA II, MICRA III, NOTE, TIIDA 1.0-1.8 08.92-12.12 LP3169
1 039 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3169
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , NISSAN CUBE, MICRA II, MICRA III, NOTE, TIIDA 1.0-1.8 08.92-12.12
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP3169 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 144.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 144.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 49.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 49.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.9 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 039 ₴


