
Комплект гальмівних колодок передн , ALFA ROMEO GIULIA, STELVIO 2.0/2.2D/2.9 10.15- LP3310 (DELPHI)
3 317 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3310
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , ALFA ROMEO GIULIA, STELVIO 2.0/2.2D/2.9 10.15-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3310 |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 78.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 78.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.2 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Stelvio, Giulia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 317 ₴


