
Комплект гальмівних колодок передній CHEVROLET AVEO, CRUZE OPEL ASTRA J, ASTRA J GTC 1.2-2.0D 05.09- LP2171
1 517 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2171
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній CHEVROLET AVEO, CRUZE OPEL ASTRA J, ASTRA J GTC 1.2-2.0D 05.09-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2171 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 148.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 148 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.8 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Astra, Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 517 ₴







