
Важіль підвіски (передній/знизу) (R) Renault Trafic II/Opel Vivaro A/Nissan Primastar 01- TC1468 (DELPHI)
3 139 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1468
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски (передній/знизу) (R) Renault Trafic II/Opel Vivaro A/Nissan Primastar 01-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1468 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 139 ₴


