
Тяга стабілізатора TC2231 (DELPHI)
674 ₴
- В наявності
- Код: DELTC2231
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC2231 |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, XC60, XC70, Mondeo, S80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 674 ₴


